O nas


 Witamy na naszej stronie internetowej!

Cieszymy się, że tu trafiliście i mamy nadzieję, że nasza oferta przypadnie wam do gustu i sprawi wasz pobyt w Krakowie niezapomnianym.

 

 Nazywam się Marta Marecka i jestem licencjonowanym przewodnikiem po Krakowie ( licencja nr PM/54/07 wydana przez Marszałka Województwa Małopolskiego), jak równierz pilotem wycieczek zagranicznych ( licencja nr PW/105/2000 wydana przez Marszałka Województwa Małopolskiego). Mam 17- letnią praktykę pracy w turystyce. Posługuję się biegle językiem angielskim.

 

 

  Nazywam się Łukasz Łyko i jestem licencjonowanym przewoźnikiem. Mam także spore doświadczenie i kompetencje w asystowaniu prywatnych wycieczek po okolicach Krakowa i w województwie małopolskim. Biegle mówię po angielsku. Oferuję prywatne tury i transport. Dla większej ilości osób proponujemy komfortowe vany i busy.

 

  Nasza firma posiada szeroki wachlarz różnych prywatnych tur, zwiedzanie rodzinne po najważniejszych zabytkach Krakowa i jego okolic. Z nami odwiedzicie miejsca historyczne, pamięci, obiekty kultu religijnego i będziecie mieli okazję spędzić czas na cudownych wyprawach krajoznawczych. Jesteśmy elastyczni do waszych potrzeb i oczekiwań!

 

  W celu uzyskania bardziej szczegółowych informacji prosimy zapoznać się z naszą ofertą.